Стиль — рок. Для чоловіків або жінок?Стиль — рок. В основному цей стиль одягу призначений для чоловіків. Звичайно, можу сказати що, цей стиль йде не кожному представнику чоловічої половини населення. Це надає чоловікові, такий бунтарський вигляд, який зведе з розуму справжніх шанувальниць року, а таких, як відомо, трохи. Для тих, хто все ж таки зважився поекспериментувати зі своєю зовнішністю, потрібно спочатку звернутися до фахівця,

що б він підібрав дійсно ваш образ, але підбираючи образ поцікавтеся для початку яку вам вибрати шапку. Що б надалі не виглядати як мінімум смішно, або чого гірше не нашкодити своєму здоров’ю, особливо зимою.

Навесні марка Balmain запропонувала такі образи: недбалий — в основному в темних тонах. Поєднання шкіряної куртки, обтягуючих джинсів, масивного взуття і футболок, виглядає дуже стильно, симпатично і привабливо. Самі виробники і дизайнери одягу по-різному коментують свої творіння.

Укорочену куртку в поєднанні з картатими брюками, Roberto Covalli назвав хуліганських стилем — Бріт- поп .Коллекції дизайнерів всього світу минулих сезонів нагадували якийсь байкерський образ, який актуальний і в нинішній час теж. І, між іншим, так звана «косуха», всесвітньо відома шкіряна куртка, зараз далеко не на останньому місці моди.