Раскрутка сайта та Оптимізація сайту.webGoogle радить всім веб майстрам , «Не писати для пошукових систем , а робити записи для ваших читачів / аудиторії / користувачів . » Хоча це може здатися смішним , є багато причин , щоб триматися ради. Найчастіше , новачок потрапляє в пастку і часто плутається з чого почати , тому що не завжди прислухаються до всемогутнього Google . Ми ( блогери і веб — підприємці) є лише маленькі істоти , і ми повинні писати для наших читачів / користувачів , зберігаючи при цьому поведінка пошукової системи натуральною не забуваючи , що таке оптимізація сайту!

Виробництво великої кількості унікального змісту , дасть нам любов не тільки пошукових систем, а й самих читачів і це може бути сама найкраща раскрутка сайта. Без подальших церемоній , дозвольте мені представити вам кілька кращих SEO порад на цей рік і це може бути для вас найкраща оптимізація сайту і не забувайте про це .

Google SEO , визначте стратегію ключових слів. Це має бути вашим першим і головним кроком. Ви повинні бути ясними з вашими цілями , які ключові слова ви хочете просувати. Це залежить від того , що ви хочете отримати від вашої присутності в Інтернеті. Питання в попередньому реченні може бути вирішене з інформацією про вашу цільову аудиторію.

Для того, щоб отримати повний сценарій на веб ринку ви повинні дивитися на веб — сайт вашого конкурента. Ви можете ввести URL сайту , в будь-який з веб -інструментів і отримати оцінки конкуренції .

Переконайтеся , що ви також зберегли текст у HTML співвідношенні. Завжди намагайтеся зберегти співвідношення високої унікальності та корисності , так щоб Google міг зрозуміти ваш зміст краще. Аналіз ключових слів проводьте з урахуванням аналізу конкуренції .

Під час сортування купи ключових слів користуйтеся Google Adword — ключові слова , цей інструмент є першим кроком для наслідування , люди часто забувають про те , що перевірка конкуренції ключових слів не менш важлива. Є багато інструментів доступних, але ми рекомендуємо , щоб випробувати цей інструмент першим .