Істерики вашої дитини поради від http://facemaster.ru/діти істерикаДіти часто схильні до істерик , особливо у віці від одного до трьох . Батьки повинні навчитися управляти ефективно їхньої істерикою. Ось деякі плюси та мінуси , коли справа доходить до істерики вашої дитини.

Справді , істерики у дітей виникають в результаті конкретних причин . Найчастіше , істерики є результатом почуття страху , розчарування або гніву , того що ваша дитина не може висловити словами, або просто болить зуб, вибрати хорошого стоматолога можна http://facemaster.ru/zdorovie-i-sport/stomatolog. Діти можуть також мати істерики , коли вони шукають уваги, або голодні, або втомилися . Істерики можуть включати в себе крики , удари , ниття , тупіт ногами і плач. Як впоратися з істерикою дитини ? Ви не повинні карати його або її , наприклад , кричати.

З іншого боку , ви не повинні винагороджувати таку поведінку, наприклад , поступившись при цьому вимогам дитини. Замість цього , спробуйте зберігати спокій. Деякі батьки кажуть , що ігнорування істерики є кращим засобом , у той час як інші вважають , що краще взяти і заспокоїти дитину.

Робіть все , що працює для вашої дитини. Головне , щоб пам’ятати весь час , що ви є батьком , і тільки ви маєте контроль над ситуацією. Якщо ваша дитина заводить істерику то її відведіть в іншу кімнату. Залиште його у спокої і чекайте , поки він заспокоїться. Якщо ви не хочете залишити її в спокої , ви можете залишитися поруч. Як тільки він заспокоїться , поговоріть з ним про його поведінку і що це не є прийнятним способом для дитини , щоб спілкуватися.

Якщо ваша дитина закочує істерики в громадських місцях , відведіть її від публіки так , щоб інші не гарячилися . Як тільки істерика закінчиться , поговоріть з дитиною і поясніть , чому істерики не є хорошими . Переконайтеся в тому , що ви правильно пояснили дитині , що його поведінка була погано , а не він сам . Скажіть дитині , що наступного разу якщо він хоче сердиться , то він повинен сказати вам , що він злиться , а не кидати речі навколо чи плакати. Повторіть цей метод пояснення ситуації для вашої дитини , поки вона не зрозуміє.

Істерики є частиною нормального розвитку будь-якої дитини і не повинні бути причиною для занепокоєння. Але важливо , щоб вміти керувати істериками вашої дитини , тому, що якщо цього не зробите ви , то ваша дитина може перенести всі істерики в доросле життя.