Малюємо разом з малюком — перший творчість (перша гра).дітиПри розгляданні мистецтв малюка на квартирних стінах, ви обурені до глибини душі? Не варто обурюватися — це прояв творчих здібностей. Тому задумайтеся, перед тим, як дитину покарати, постарайтеся його творчість направити в потрібне русло.

Як ви думаєте коли малюку можна починати малювати? Багато хто з батьків вважають, що це не раніше другого року життя. Але подібна думка помилкова. Перший дитячий художній досвід можна малюкові прищепити, коли йому ще немає й року. Зовсім необов’язково відразу видавати крихітці фарби, фломастери або олівці. Якщо захоче, нехай малює прямо рукою. І якщо настирливі батьки не будуть малюкові заважати, його великі творчі здібності проявитися повною мірою.

Вже коли дитина постарше то він може малювати чим завгодно: гуашшю, аквареллю, зеленкою. Але якщо ваш малюк тягне все до рота, тоді краще замість хімічних фарб можете використовувати натуральні барвники, наприклад це може бути буряковий сік. Якщо малюєте гуашевими фарбами, візьміть тверді щетинисті пензлики, а для акварелі підійдуть м’які ворсові кисті, наприклад, білячі.

Можна малювати малюкам і на звороті шпалер старих, на картоні або на шматках використаного ватману. Перша стадія розвитку мистецтв у малюка це ляпи по паперу, дитина просто бачить і це йому цікаво як пензель залишає слід. Малюкам до 2 років бажано давати листочки паперу А3 і більше. А якщо малюк посітйно заблюднює одяг і вам надоїло постійно прати то купити дитячий одяг в Україні ви можете відвідавши інтернет-магазин дитячого одягу в Києві toddlers.kiev.ua — великий вибір якісного одягу який можна прати і не переживати за його якість.

Видрукувані долоньки з притиснутими пальчиками можуть перетворитися на красивих метеликів, це досить просто треба намалювати їм довгі вусики.

Хіба знайдеться у світі карапуз, якому не подобатися чари? Для простого такого чарівництва нам всього то знадобиться свічка або невеликий сухий шматочок мила, аркуш паперу, фарби. Насамперед зображаємо на чистому папері свічкою будь-який малюнок. Самі крихітні чародії можуть по черкати просто свічкою по папері. Залишилося лише набрати на широкий пензлик або ватяний тампон багато фарби і покрити нею всю поверхню паперу. Як за помахом чарівної палички чарівника, малюнок новий вимальовується на тлі рясної фарби, приводячи маленьку дитину в захват! Дитинка поки ще не знає, що просте «диво» є властивістю водорозчинної фарби по науковому не лягати на нанесений жирний контур свічок. І він готовий створювати чудові малюнки один за одним.

Неодмінно спробуйте малювати на зволоженому аркуші, робиться це просто. Візьміть шматочок вати або поролонову губку і зволожите аркуш ватману. Можна довірити цю справу малюкові. Візьміть акварель і створюйте різні картини з нечітким зображенням: небо, хмари, квітучий луг, дерева, морські глибини, зимові пейзажі, пухнастих звірят, туман, сутінки, дощ, чари, космос і т.п.

Кожна дитина на конкретному відрізку життя захоплено малює. Навичка до мистецтвам з’являється ще у дитини в ранньому віці і досягає властиво найвищого розвитку в ще дошкільному віці. Вам тут не треба забувати частіше Похвалюйте маленького живописця, дбайливо без злісної критики ставтеся до його творчості, цінуєте самобутність і неповторність його робіт!

Малюємо разом з малюком — перша творчість.