Вибір прикрас.Відтінок володіє величезним сенсом в момент вибору коштовностей. Природно, діаманти зрозуміло йдуть всім і скрашують всіх, у момент вибору перлів необхідно для початку завжди брати до уваги відтінок ваших очей.

Відбір коштовностей з різнокольорових камінчиків, робиться в першу чергу оцінивши в першую чергу колір вашого обличчя, очей і колір волосся.

Широта обручки повинна підступати до розміру вашої руки. На великій руці відмінно виглядають кільця з широким обручиком.

Якщо у вас малюсінька прекрасна лодонь з довгими делікатними пальцями, у вас є ймовірність зазвичай використовувати кільця трудомісткої форми з широким обручиками.

Кільця з каменями округлої форми або повторює вид немов груші, шанобливо бути спрямованим звуженим кінцем до нігтя, зрительно робить руки тонше і витонченіше.

Підбір прикраси не може існувати випадковим, тому що вони часто доповнюють костюм або ж підкреслюють в ньому якусь складову дрібницю таку як mexx туалетная вода лучший аромат.

Неможливо натягувати надзвичайно величезну безліч прикрас, які не гармоніюють, дуже-різні згідно манери і розмальовки.

Діаманти й інші надзвичайно цінні камені, перли, золоті і срібні прикраси як слід виглядають при вечірньому освітленні.

До вечірньої сукні підходять величезні брошки, кулони, воістину різні кольє, великі сережки з підвісками, браслети.

До робочого плаття підійде по-старому скромна брошка або ж ниточка воістину нескладних бус, кліпси, сережки не надзвичайно величезних розмірів.