Работа по утепленню будинка.Майже всі люди хочуть утеплити будинок і при цьому заощадити на буд матеріалах. Це дуже актуально зараз. Технологій утеплення будинків чимало, проте тут ми бажали б концентрувати інтерес на самому актуальному — пінопласт.

Пінопласт шириною — 50 мм, це:
=65 см цегли.
=1 м. бетону.
=25 сантиметрам зрубу з дерева.

Пінопласт — тут варто направити інтерес на його щільність. Вона у нього різна, як і товщина. Щільність Пінопласта варіюється від 15 по 35. Це щільність стиснення самого матеріалу. не варто хапати пінопласт дуже щільний для утеплення будинка. 35 щільність годиться для цоколів і технології укладання теплої підлоги. Ми ж виберемо для себе матеріал пінопласта якого товщина буде 50 мм і щільністю 25. Якщо стінки будинку цегляні і мають уявний рельєф із цегли, необхідно головним заняттям виготовити стінки як дозволено рівніше. Домогтися цього дозволено елементарно — збити виступаючу дріб цегли під вікнами, дахом. З кутами будинків справа йде легше — їх ми торкатися не будемо. Для зручності оберемо лист пінопласту розміром 500 — 1000 мм. Він найбільш комфортний у роботі. В одному аркуші пінопласту 0,5 м. кв. — При підрахунку чисельності це надзвичайно комфортно.

Клеють пінопласт особливим монтажним клеєм. (Така розробка йде для нерівних стінок, і безсумнівно допоможе їх вирівняти)
Зміцнювати треба пінопласт особливими пластмасовими грибообразними дюбелями.

А в начале строительства всегда присутствуют земляные работы а использование экскаваторов doosan solar 255lc v делает их очень простыми и легкими.

Набуваємо клей з розрахунку 25 кг клею на 20 м. кв. звичайний витрата. Закуповуємо Пінопласт утеплювальний матеріал.

Готуємо поверхню. Грунтуємо грунтом глибокого проникнення стіну будинку, яку плануємо утеплювати першою. Грунтування при кімнатній температурі висихає через 2 години.

Розводимо клей з водою. Пропорції запитуємо в анотації виробника. Натягуємо будівельний шнур по вертикалі і горизонталі. Кут будинку профіль і широта стінки — горизонталь. Ниткою варіюючи відстань пінопласту від стінки (враховуємо товщину пінопласту). Горизонтально натягуємо нитку через якихось 80 см один від одного, це безсумнівно допоможе вам виготовити площину стінки дуже рівної. Приступаємо тут і до монтажу — наносимо на лист клей рівним шаром шпателем. Ставимо пінопласт в шаховому порядку, щоб була перев’язка, заводимо його під нитку і акуратно, долонями, притискаємо його до стіни згідно всій площині, покуда выдстань від пінопласту по нитці не складе 1 мм. Зі наступним листом проробляємо те ж найбільш. Дивимося, щоб між листами пінопласту не було щілин. Усуваємо їх методом підгонки подальшого аркуша. Елементарно зрізаємо ту дріб, яка перешкоджає. Утеплюємо таким чином всю стіну. Починається черговість, незайманого нами раніше кута. Вирізаємо пінопласт згідно ширині висунутого кута і клеїмо його. Бічні частки також заклеюємо вузенькою смугою пінопласту, щоб ніде не було просвітів. Поступаємо отак з усіма стінками нашого будинку.