«Чергові» подарунки.Буває мало не весь рік ми живемо в очікуванні сюрпризів і звичайно, хороших подарунків. Блискучі коробочки заряджають позитивними емоціями, дарують відчуття захвату. Іменинник намагається швидше розв’язати красиві стрічки, розгорнути святкову фольгу, заглядає всередину. І раптом змінюється вираз обличчя: очі перестають радісно світитися, від посмішки не залишається і сліду. Напевно, більшість бажають дізнатися, що стало виною такої поведінки, чому немає радості?

Не хвилюйтеся, зрозуміло, нічого небезпечного ви там не виявите, всього-навсього черговий непотрібний подарунок. Впевнені, у спальні, кабінеті своєму виявите купу таких подарунків. Ми з задоволенням перерахуємо вироби, які сміливо можна віднести до непотрібних подарунків, зрозумієте, що самі грішили цим. Щоб тижнями не мучитися від болісного вибору і не дуже відрізнятиметься від інших гостей.

Що ж, почнемо, напевно, з смачних презентів, які прийнято підносити симпатичним дамам. Набір шоколадних цукерок, пляшка хорошого вина — ось, власне, джентльменський набір і готовий. У кожної ласунки поруч завжди є щось смачненьке: зефір, печиво, пам’ятайте також про жіночі дієти. А складувати в буфеті, щоб передаровувати або вручати працівникам різних фірм — це не дуже чемно.

Зараз пройдемо на кухню, відвідувачі із задоволенням вручають різні набори тарілок, скатертини, супниці. У суспільстві поширений і така думка: кожна дівчина любить поратися по господарству, балувати близьких апетитними стравами. Якщо гарненько поглянути на нашу реальність, то усвідомлюємо, що готують зараз найчастіше чоловіки, а дівчата намагаються заробляти гроші, самореалізовуватися.

Різноманітні фігурки — це теж прекрасний подарунок, цікавий, але абсолютно некорисний. Вистачає тепер і спеціальних сайтів, реальних магазинів, де на прилавках лише сувеніри. А насправді вони необхідні ювіляру, може, місця вже для них важко знайти в будинку? Так, зрозуміло, вони привабливі, деякі досить оригінальні, але користі практичної не приносять.

Як не незвично, косметичні товари теж є в цьому списку. Крем для тіла, контурний олівець, пудра — це арсенал справжньою леді, щоб правильно вибрати потрібний колір, вибір йде деколи не один місяць. В цілому вручати мило і дезодоранти не зовсім пристойно, все ж ходять в душ регулярно. Часом жінка просить сестру або хлопця купити їй дорогі парфуми певної фірми, показує упаковку або замовляє набір сонцезахисної косметики в каталозі, а ви оплачуєте, тоді цілком можна.